KONST / Litografier / Konstmapp 12422131
nr 1242 2131
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Konstmapp, Litografier. Signerad, numrerad 29/100. 6 st lösa blad, motivet: 26x20 cm
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:27:27
18/3 17:35:17
18 mar
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow